Vážení přátelé a příznivci.

Vážení přátelé a příznivci.

úterý , březen 19, 2024

Musím vám všem sdělit jednu nepříliš pozitivní informaci. Naše snaha získat částečně finanční prostředky cestou společnosti DONIO se bohužel nesetkala s úspěchem. Nepodařilo se nám překonat hranici, která by byla podle vnitřních podmínek této společnosti dostatečná pro proplacení finančních prostředků na tento projekt.

Finanční prostředky, které jste nám cestou společnosti DONIO poslali, vám budou jimi v příštích týdnech vráceny. Proč se nám nepodařilo oslovit dostatečný počet potencionálních dárců, přestože podporu nám na sociálních sítích vyjadřovalo ohromné množství lidí, si jistě vyhodnotíme.

Ovšem to v žádném případě neznamená, že projekt končí! V žádném případě! Budeme v něm pokračovat, jen finanční prostředky budeme zajišťovat jiným způsobem a přímo. Nic se tedy na našem záměru nemění. A s otevřením první etapy dočasné výstavy na Státním hradu a zámku Frýdlant počítáme v nezměněném termínu - tedy k 1. 4. 2025. Vždyť výrobu replik zbraní i dalších předmětů máme již z 90 % domluvenou.

Protože nám společnost DONIO předala vaše mailové adresy, zašleme každému z vás malý dárek jako ocenění vaší pomoci.
Děkujeme ještě jednou za vaše přispění a doufáme, že neztratíme vaši přízeň a budeme moci i v budoucnu počítat s vaší pomocí.

Mirek Dolanský  

Zatím žádné komentáře
Vyhledávání